İnternet bankacılığı ile hgs yükleme

Aracınızın hgs bakiyesimi bitti hiç dert etmeyin herhangi bir banka kartı veya kredi kartı ile anında hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Otoyol köprü tünel gibi benzeri duble yolları kullanırken kilometre uzunluğuna biz araç sahiplerinden ücret alırlar bu ücretleride önceden araç plakamıza yükleme yaparak otomatik sistem ile bakiyemizden  düşürürler.

Ayrıca geçiş ihlali yapmadan önce mutlaka hgs etiketkerimize yükleme yapmak zorundayız aksi takdirde. Geçiş sırasında alınan ücretin 10 misli ceza işlemine uğrarsınız.

internet bankacılığı ile hgs yükleme, tl yükleme, fatura ödeme ,vergi borcu ödeme,  skk ödeme, havele etme gibi bir çok seçenekler sunmakta olan internet bankacılığı kullanan müşteriler internet bankacılıgı kullanmayan  müşteriler bu gibi kolaylıklardan faydalanamamaktadır bizde bunun için hgs yükleme konusunda internet bankacılıgı kullanmadan online olarak internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi girerek hgs yükleme yapabilirsiniz.

Sizinde bi internet bankacılıgınız yoksa hgs yüklemek istiyorsanız ptt gitmenize gerek yoktur online olarak hgs bakiyesi yükleye bilirsiniz sitemizi ziyaret ederek hgs yüklemelerinizi gerçekleştire bilir ve hgs yükleme ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir