Hgsli araç sahiplerine duyuru

Araç sahiplerine DEV Kampanya

Türkiye’ de hgs etiketi kullanan araç sahiplerine büyük fırsat kısa süreliğine yapılan bir kampanya ile sizleri süprizler bekliyor. Bunlardan bir kaç tanesini siz site takipçilerine söylemek istiyorum.

Hgs yükleme konusunda sıkıntı yaşayan araç sahipleri geçiş ihlalleri yaparak cezai işlemlere maruz kalıyorlar bu sayede ise yapmış oldukları sıkıntılar peşine peşine geliyor bunu önüne geçmek adına ptt genel müdürlüğünün yapmış olduğu açıklamalar sonucu otoyol ve köprü gişelerinde Mobil PTT banka atmleri kurarak hızlı ve güvenirli bir şekilde hgs yükleme işlemleri yapılabileceklerini açıkladılar. Ayrıca bu hizmet sayesinde bakiye yükleme işlemlerinde komisyon bedeli olmadan rahatlıkla hgs bakiye yüklemesi yapılanabilenecek ve güvenli ve hızlı işlemler gerçekleştirilebilenecektir.

Ayrıca atmlerden hgs yükleme yapmanın dev avantajlarından biride her ptt atm sinden hgs yükleme işlemi gerçekleştiren araç sahiplerine 3 yüklemeden sonra 20 tl hgs puan verilerek otoyol ve köprü geçişlerini rahatlıkla geçebilecekler.

Ayrıca halbank kredi kartı veya internet bankacılığı girişlerinde ise ilk bakiye yüklemelerinde komisyonsuz ve diğer yüklemelerde ise pra puan hediyesi devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir