Hgs ‘de Yeni Devir Sistem Başlıyor

Hgs sistemlemlerin’ de yeni devir başlıyor İstanbul gibi büyük şehirlerde trafik sorunları başını alıp gitmişken insanlar bir yerden bir yere saatler sonra ulaşabilir durumda iken Kara yolları Genel Müdürlüğü ve Ulaştırma  Bakanlığı yetkilileri ile beraber ortak bir çalışma yürüterek trafik sorunlarını en aza çekme adına düzenlenen otoyol ve köprü geçişlerinde kurulan tepeden kamera ve mobeseler ile gişeleri kaldırarak hızlı bir şekilde yollarına devam edebilecekleri biz sistem geliştirdiler.

Dünya genelinde bazı büyük ülkelerde bulunan bu sistem sayesinde trafik yoğunluğunu en aza çektirmek şartı ile yapılan bu sistem ile daha rahat bir şekilde trafik sorunlarını çözebilecek duruma geldiler.

Ancak bu geçişlerde hgs yükleme sorunu ile karşılaştıklarını geçiş sırasında herhangi bir gişe ve bu gişelerin yanına ptt veznelerinin atmlerin olmadığını belirten araç sahiplerine bir açıklamada PTT genel müdürlüğü yetkililerinden geldi. Hgs yüklemelerini internet aracığılı ile resmi sitesi olan sitelerden saniyeler içerisinde herhangi bir bankanın kredi kartı veya atm kartları ile hgs yükleme işlemlerini yapabileceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir