50 TL Yükleme Servisi

Bakiye Yükleme Sistemleri

                Ptt Genel Müdürlüğünün son dakika haberleri;

Otoyol ve köprü geçişlerine sınırlandırma geldi beklenen açıklama Ptt genel müdürü Sn. Hüseyin topuzdan geldi. 18.09.2017 an itibari ile  bundan sonra en az 50 tl hgs yüklemelerinin olacağını yazılı ve sözlü olarak açıkladı. Ayrıca bir çok firma ile anlaşılma yaparak hgs yükleme konusunda  mağduriyetin kalkacağı yönünde bilgiler verdi.

Anlaşma yapılan kurumlar hakkında bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Türk milli petrol firması olan Türkiye Petrollerinin bu yüksek ve önemli olan hgs yükleme işlemini yüklemensi gerçekten biz araba sahiplerinin kalbini rahatlattı. Hem petrol konusunda milli irademizi yüksek olması ve tamamen türk sermayesi olarak açılan petrol ofisleri sayesinde araç sahipleri rahat edecek ayrıca büyük bir kampanya ile giriş yapacağını açıklayan Türkiye petrolleri Genel Müdürü Hasan KALIN sözlerine şöyle devam etti.

Türkiye petrol ofislerinden 3 mazot ve benzin alımlarında 50 tl hgs yükleme hediyesi olarak araç plakalarına bakiye olarak yansıyacağını dile getirdiler.

Hgs yükleme konusunda bir çok cezai işlem  uygulandığını ve bu sayede herhangi bir cezai işleme düşülmeyeceğini dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir